SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Atrakcje i rozrywka

Yacht Club Rewa

nad samym morzem
1
Rewa
OpisYacht Club działa w Rewie w sąsiedztwie przystani oraz akwenu Zatoki Puckiej.

Muzeum Kocham Bałtyk

blisko centrum
1
Swarzewo
OpisMuzeum Kocham Bałtyk to nieortodoksyjny sposób na promocję nadbałtyckiej części północnych Kaszub i samego morza – przez dużą wystawę klocków LEGO.
1
Sławutowo
OpisJeśli chcą Państwo poznać historię Naszej Ziemi i zobaczyć jak wyglądało życie we wczesnym średniowieczu to zapraszamy Państwa do Osady w Sławutowie.
1
Rzucewo
OpisOsada Łowców Fok z epoki kamienia, znajduje się na „cyplu rzucewskim”.

Klub Port Mechelinki

nad samym morzem
1
Mechelinki
OpisStowarzyszenie Port Mechelinki zostało założone w 2011 roku przez grupę miejscowych entuzjastów.

Rewa Surf Centrum

nad samym morzem
1
Rewa
OpisRewa Surf czynna jest od maja do końca października. Oferujemy Państwu całe mnóstwo możliwości aktywnego wypoczynku i relaksu.
1
Mechelinki
OpisMolo spacerowe w Mechelinkach liczy długość 180 metrów, zostało udostępnione spacerowiczom na początku maja 2014 roku.

Cypel Rewski

nad samym morzem
1
Rewa
OpisRewski Szpërk to ponad kilometrowy cypel rozdzielający ciepłe wody Zatoki Puckiej od chłodnych wód Zatoki Gdańskiej.
1
Rewa
OpisOgólnopolska Aleja Zasłużonych Ludzi Morza im. Marszałka Józefa Piłsudskiego mieści się w Rewie nieopodal Cypla Rewskiego.

POLECANE MIEJSCA

domki mikołajki

Luksusowe domki w Mikołajkach

Szukając alternatywy dla hoteli warto zwrócić uwagę na apartamenty, oferujące wypoczynek często w wyższym standardzie. Przykładem jest Mazuria, oferująca domki Mikołajki w cenach niejednokrotnie atrakcyjniejszych niż hotele a komfort wypoczynku jest najwyższej klasy

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu