SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Klub Port Mechelinki

nad samym morzemDodaj do ulubionych
Kontakt ul. Nadmorska 41
81-198 Mechelinki
http://www.portmechelinki.com.pl/

Opis

Od samego początku filarem naszej działalności były dzieci i młodzież. Początkowo organizowaliśmy szkolenia, naukę, a rejsy odbywały się na jachtach typu PUCK. W 2015 roku szkolenia rozpoczęły się także na jachtach Optimist oraz na najnowocześniejszych jednostkach szkoleniowych w Polsce Delphia 16.

Oprócz szkoleniem młodzieży zajmujemy się także wypożyczaniem sprzętu żeglarskiego oraz rejsami po zatoce. 

Lokalizacja

Mechelinki
ul. Nadmorska 41, 81-198 Mechelinki

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu