SPRAWDŹ NASZ BLOG O PODRÓŻACH: DoZwiedzenia

Header Bg Front

Apartament / Aparthotel
Noclegi

1
Mechelinki
OpisNajwyższym wyróżnikiem Przystani Mechelinki, Marina Del Mar jest komfort, prywatność, jakość oraz wypoczynek na najwyższym poziomie.
1
Rewa
OpisNasze apartamenty znajdują się w domu jednorodzinnym z nowo wybudowaną częścią, niedaleko plaży.

Apartamenty LeVilla

blisko centrum
1
Rewa
OpisApartamenty LeVilla to obiekt położony w Rewie, stolicy windsurfingu. Z naszej posiadłości jest bezpośredni widok na Zatokę.

Rewski Domek

blisko centrum
1
Rewa
OpisRewski Domek swoim Gościom oferuje wypoczynek w komfortowych apartamentach w Rewie – niezwykle urokliwej i malowniczej nadmorskiej miejscowości.

POLECANE MIEJSCA

noclegi w Mikołajkach

Pokoje Gościnne "Magia Smaku"

Przytulne miejsce blisko centrum miasta, choć odrobinę na uboczu. Gwarantuje ciszę i spokój a zarazem świetne dojście do kluczowych atrakcji. Jeśli interesują Cię tanie noclegi w Mikołajkach, Magia Smaku będzie idealnym rozwiązaniem na wypoczynek w krainie Tysiąca Jezior

uzdrowisko Eden w Ciechocinku

Wypoczynek w Sanatorium Eden Ciechocinek

Jedyne takie miejsce, gdzie turnusy rehabilitacyjne i lecznicze łączą się z udanym i niezapomnianym urlopem. Jako miejscowość obfitująca w świeże powietrze, niemal kompletny brak przemysłu, mnóstwo pozytywnej energii - trudno wymarzyć bardziej odpowiedniej oferty. Jeśli więc interesuje Cię wypoczynek Ciechocinek to Eden jest uzdrowiskiem, w którym znajdziesz wysoki, hotelowy standard wypoczynku połączony z wszystkimi udogodnieniami niezbędnymi dla kuracjuszy wzbogaconymi o udogodnienia takie jak własna tężnia, grota solna czy kriokomora. Koniecznie odwiedź naszą ofertę.

 

×

Korzystamy z Cookies. Przeglądając stronę zgadzasz się na zapis Cookie na Twoim urządzeniu